Онко портал » Рак молочної залози
25.02.2020

Вікторія Костецька Як знайти засоби на лікування і змінити життя після оджуання.

Вікторія Костецька. Вона дізналася про свій діагноз і про те, що на лікування потрібні величезні кошти. Яких у неї не було, але було велике бажання жити. Вона знайшла вихід. А після лікування круто змінила своє життя.

31.12.2019

Наталя Яковлєва. Після подвійної таргетної терапії пухлина зникла.

Через онкодіагноз їй довелося пройти двічі. З досвіду свого першого лікування вона зробила висновки і це допомогло їй знайти сили і кошти для боротьби з хворобою.20.10.2020

Рак грудей: як обстежитися і отримати лікування за державний кошт

Ризик захворіти на рак грудей серйозно підвищується після 40 років. Зокрема, 93% жінок, у яких виявили рак молочної залози у минулому році, були віком від 40 років. Тому жінки після 40 років повинні проходити мамографію. І це можна зробити за державний кошт.

05.10.2020

Микола Анікусько: “Завдання превентивної онкології – знизити ризики розвитку раку до мінімуму”

РМЗ переслідує жінок із середнім і високим економічним статусом, які присвячують молоді роки кар’єрі, а народження дітей відкладають до 30 – 35 років. Час настання першої вагітності визначає ризик виникнення раку.Запитай у лікаря Запитай у пацієнта


Не проходити шлях самотужки. Один з найкращих способів уникнути помилок - скористатися досвідом тих, хто пройшов через діагноз і змусив хворобу відступити. Протягом останніх років в Україні виникло кілька пацієнтських організацій і рухів, які об’єднують пацієнток з РМЗ, надають інформаційну, моральну та правову допомогу. Знайти їх можна за посиланнями.
Детальніше