Онко портал » НСЗУ збирається підвищити тариф для дитячої онкології best fish scale

НСЗУ збирається підвищити тариф для дитячої онкології

29.07.2020

Про це  сьогодні під час  брифінгу заявили представники служби здоров’я та фонду «Таблеточки» .

 « Загалом завдяки Програмі медичних  гарантій у 2020 році вдалося збільшити фінансування онкології на 70 відсотків. Онкологія фінансується за трьома пакетами – хірургічна допомога, радіотерапія та хіміотерапія і вартість цих пакетів є однаковою як для дорослої так і для дитячої онкології. Але  насправді лікування дітей вимагає  інтенсивнішої, тривалішої і більш вартісної терапії.  Тому   Фонд і почав   перемовини з НСЗУ щодо можливості збільшення тарифу,- повідомив В’ячеслав Биков, виконавчий директор Фонду «Таблеточки».

Наразі дитячий тариф  на хіміотерапію становить 17 800 грн за одного пролікованого пацієнта, НСЗУ пропонує його збільшити у 4,7 разу   і  тоді він становитиме понад 80 тисяч гривень.

«Ми побачили, що  цьогоріч  кошти, забюджетовані на ранню діагностику раку у дорослих (ендоскопічні дослідження) не були витрачені, бо через карантин планові обстеження  призупинили. Тому є можливість  ці кошти перерозподілити  і в такий спосіб  підвищити тарифи для надання допомоги  онкохворим дітям,- пояснила директорка Департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів НСЗУ Альона Горошко.

За даними НСЗУ в Україні  щороку проходять лікування від онкохвороб  близько 1100 дітей. Вони отримують допомогу в 41 закладі,  з яких 17 – обласні лікарні.

Наразі пропозицію щодо підвищення тарифу подано до МОЗ.

(Відвідувачів всього: 29, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *