Онко портал » FDA схвалило новий препарат проти множинної мієломи best fish scale

FDA схвалило новий препарат проти множинної мієломи

11.08.2020

Йдеться про препарат Blenrep компанії GlaxoSmithKline і його застосовуватимуть для лікування множинної мієломи у пацієнтів, резистентних до інших схем терапії,- повідомляє  ресурс Pharma.net.

FDA затвердив  засіб умовно, грунтуючись на попередніх даних, які показують, що лікування цим препаратом забезпечило відповідь приблизно у третини пацієнтів, які раніше отримували в середньому сім інших препаратів.

Починаючи з 2015 року, це вже сьомий за рахунком препарат, затверджений американським регулятором для лікування цієї форми раку крові, цілком виліковної, але, тим не менш, такої, що характеризується частою медикаментозною стійкістю і частими рецидивами. Blenrep – це перші ліки, націлені на білок BCMA, який виявляється на злоякісних клітинах майже повсюдно.

Також Blenrep відрізняється від конкурентів й тим, що  це кон’югат,  котрий містить не тільки антитіло проти BCMA, але і цитотоксичний агент, що значно підвищує ефективність онкопрепаратів. Але, на жаль, терапевтичні властивості новинки все ж далекі від чудових: навіть в низьких дозах лікування Blenrep призводило до дуже частих побічних ефектів, найбільш серйозним з яких була кератопатія.

Виробник встановив прейскурантну ціну на новий препарат в розмірі 8 277 доларів США за флакон. Виходячи з середньої ваги пацієнта в 80 кг, щомісячна вартість лікування оцінюється в 23 900 доларів США.

(Відвідувачів всього: 18, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *