Онко портал » В похід проти раку або про Форум онкопацієнтів VOL.2 Cancer Policy best fish scale

В похід проти раку або про Форум онкопацієнтів VOL.2 Cancer Policy

Анна Узлова

Анна Узлова

голова громадської організації “Soul Sisters”

Всі, хто стикався з раком, або щось чув про нього знають, що рак – справжня війна.  І щороку 140 000 українців оголошують свою особисту війну цій підступній хворобі. Часто саме від стратегії її ведення  залежить, чи зможемо ми її виграти. 

23 грудня 1971 року президент Ніксон в США оголосив війну проти раку, підписавши Національну програму боротьби з раком, яку преса згодом нарекла “хрестовий похід проти раку”. Основні сили були кинуті на пошук ліків від раку. 

Це була дуже амбітна ціль. На жаль, до остаточної перемоги ще досить далеко, але саме цей крок став одним із поштовхів зменшення смертності від раку. 

Цікаво, що драйверами та головною мотиваційною силою в цьому питанні стали саме громадські діячі, а не держава.

Нашій країні теж потрібен свій власний похід проти раку. І почати його можна з розробки та імплементації National Cancer Control Plan або Cancer Policy.  

Тому, саме цій темі ми, команда Inspiration Family,  вирішили присвятити Форум онкопацієнтів VOL.2, який ми проводимо вже вдруге. Відбудеться Форум 4-го лютого та присвячений Всесвітньому  дню боротьби проти раку

Як завжди наш Форум має три частини: Знаю. Дію.Живу. 

Знаю.

Ви перші дізнаєтесь про National  Cancer Control Plan, його основні положення, чому це важливо, роль громадськості, закордонний досвід імплементації. А також, який наразі  стан реформ, що зроблено, а що потрібно зробити, перепони, шляхи подолання, перспективи.

Дію

Ми озброїмо онкопацієнтів практичною інформацією про отримання безкоштовних ліків, можливості потрапити у клінічні дослідження та поговоримо про болючу тему – комунікація лікар-пацієнт: погляд з обох боків. 

Живу

Мета — надихнути пацієнта на активну життєву позицію успішними прикладами інших.

Майбутнє у наших руках!

Ми запрошуємо на Форум всіх: онкопацієнтів, лікарів, близьких та родичів, небайдужих до проблеми та журналістів. 

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Yb7uw1dnU3NTDLYZ8

(Відвідувачів всього: 147, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Анна Узлова"