Онко портал » Модель після перемоги над раком знялася у зворушливому фотопроекті best fish scale

Модель після перемоги над раком знялася у зворушливому фотопроекті

model_pislya_peremogi_nad_rakom_znyalasya_u_zvorushlivomu_fotoproekti

Модель Єлизавета Булохова під час вагітності  дізналася про  онкологічний діагноз. Молодій жінці  провели екстрені пологи, вона пройшла через  16-ти годинну операцію, в ході якої їй практично замінили щелепу. А згодом знялася у зворушливому фотопроекті й показала, що і з найскладнішими випробуваннями можна впоратися, якщо є віра в себе, а поруч – близькі люди.

model_pislya_peremogi_nad_rakom_znyalasya_u_zvorushlivomu_fotoproekti2

Єлизавета Булохова вчилася в Канаді на юриста, а незабаром після закінчення коледжу переїхала з Торонто до Лондона і там розпочала кар’єру моделі. За сім років Єлизавета досягла неабиякого успіху і виходила на подіум на найкращих модних показах в різних країнах. Блискуча кар’єра, поруч – коханий чоловік і очікування на первістка – життя складалося.

model_pislya_peremogi_nad_rakom_znyalasya_u_zvorushlivomu_fotoproekti3

У травні 2014 року, 24-річна Єлизавета та її 30-річний бойфренд Роман проводили час в Амстердамі, насолоджуючись спільним відпочинком. Раптом пара помітила, що права сторона щелепи у дівчини почала набухати. У липні біль був уже нестерпним. Біопсія та комп’ютерна томографія показали рідкісну форму остеосаркоми – кісткового раку, що уразив щелепу. Знадобилося термінове втручання хірургів, при цьому ситуація ускладнювалася тим, що молода жінка була вагітна. Під час 16-годинної операції лікарі видалили 17 см (95%) щелепи Єлизавети. Для реконструкції знадобилися малогомілкова кістка, вени, нерви та шкірні трансплантати з її правої ноги, а також трансплантати з правого плеча.

model_pislya_peremogi_nad_rakom_znyalasya_u_zvorushlivomu_fotoproekti4

Перед п’ятьма виснажливими циклами хіміотерапії жінці, що була на 28-му тижні вагітності, зробили кесарів розтин. Після цього немовля, яке народилося раніше терміну, провело 51 день в палаті інтенсивної терапії. Єлизавета переконана, що саме син  врятував її життя: «Малюк створив мені розклад, який допоміг працювати над собою, не зупиняючись. Він не дає мені часу розслабитись, в хорошому сенсі….У мене просто не було часу жаліти себе». Весь цей час поруч з Єлизаветою знаходився коханий чоловік, який допомагав їй у всьому.

model_pislya_peremogi_nad_rakom_znyalasya_u_zvorushlivomu_fotoproekti5

model_pislya_peremogi_nad_rakom_znyalasya_u_zvorushlivomu_fotoproekti6

Зараз у Єлизавети вже почало відростати волосся після хіміотерапії. Через кілька років, коли лікарі будуть упевнені в ремісії Єлизавети, на неї чекає ще одна операція – з реконструкції щелепи. Спеціалісти обіцяють, що обличчя дівчини буде таке саме гарне, як і до хвороби.

model_pislya_peremogi_nad_rakom_znyalasya_u_zvorushlivomu_fotoproekti7

Єлизавета, Роман та їхній маленький син Валентин знялися у зворушливому фотопроекті канадського фотографа Маноло Керон і власною історією довели: після найтемнішої ночі наступає світанок і життя після онкологічного діагнозу існує і не перестає бути цікавим і насиченим.

model_pislya_peremogi_nad_rakom_znyalasya_u_zvorushlivomu_fotoproekti8

(Відвідувачів всього: 77, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Прочитати"