Онко портал » Другий Форум. Післясмак best fish scale

Другий Форум. Післясмак

Анна Узлова
Анна Узлова
голова Громадської організації "Soul Sisters”
28.02.2020

Минуло трохи більше трьох тижнів після другого Форуму онкопацієнтів VOL.2. Хочеться написати про про свої відчуття після. Післясмак.

Для нашої команди Форум такого формату був викликом. Але ми були впевнені, що все вийде. Тому що … Ми – онкопацієнти. І це константа. Тому наша мотивація довічно не зміниться. Все, що ми робимо – для того, щоб змінювати і покращувати, адже від цього залежить наше життя.

Напевно тому наш Форум вдався. Для нас він був не тільки про інформацію і обговорення наболілих питань.
Це ще про енергію, драйв і атмосферу, якими Форум був заряджений.

Ми вклали туди дуже багато особистого ресурсу і все те, що відбувалося там, все чого нам вдалося досягти за підсумками Форуму – окупило наші вкладення.

Проводячи наш перший форум онкопацієнтів ми хотіли створити платформу для діалогу і спілкування лікарів, пацієнтів та їхніх близьких, громадських організацій та всіх хто є учасником процесу лікування.

І ми зрозуміли, що ми можемо йти далі, розширюючи це простір, піднімаючи гострі, глобальні питання і залучаючи до діалогу, не тільки пацієнтів і лікарів, а й тих, хто вирішує стратегічні питання, а саме представників влади і різних держструктур.

Абсолютно точно ми можемо сказати – Форум досяг своїх короткострокових цілей. Це був захід не просто заради заходу.

Ми зібралися, щоб показати, що в Україні є організований рух онкопацієнтів. Ми стежимо за тим, що відбувається, ми не байдужі і готові діяти.

Ми дали нашим пацієнтам інформацію про те, як в “ідеальному світі” повинна бути реалізована Cancer Policy або Національна стратегія по боротьбі з онкологічними захворюваннями і водночас дізналися, що зроблено сьогодні державою і куди ми рухаємося.

На “Ярмарку ініціатив” ми постаралися зібрати всіх, хто займається проблемами дорослої онкології, для того щоб знайти однодумців, розповісти про свої проекти і обмінятися контактами.

Одним з найскладніших завдань для нас виявилася комунікація з державним сектором. Не все, що було задумано, у нас вийшло, але однозначно можемо сказати, що початок такій комунікації покладено.

Була приємна увага до Форуму лікарів та їхня активна участь. Дуже багато тих, хто разом з нами готовий змінювати ситуацію і боротися за право пацієнтів на гідне лікування і право лікарів мати можливість гідно лікувати.

А ще незважаючи на складну тему, яка нас всіх зібрала, це було місце-концентрація яскравих емоцій, гарного настрою, обіймів і посмішок.

Форум, такий який він вийшов – це результат роботи команди. Свого часу ми зрозуміли, що зробити щось велике, важливе і масштабне поодинці не вийде. Тому об’єднавши зусилля громадських організацій Soul Sisters, Cancel / R і Квант народилася колаборація Inspiration Family.

To be continued … обов’язково😉

(Відвідувачів всього: 70, сьогодні: 1)
error

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *