Онко портал » Відкритий лист Президенту best fish scale

Відкритий лист Президенту

Андрій Гардашніков
Андрій Гардашніков
лікар-онколог Кіровоградського обласного онкодиспансеру
28.06.2020

В суботу, 27 червня пройшов “Марш свободи”, присвячений питанню легалізації медичного канабісу. Я не зміг взяти в ньому участь. Але сьогодні я переглянув виступ Президента України Володимира Зеленського на цю тему.

І я вирішив написати своє звернення Президенту України. Текст звернення я оприлюднюю на своєму блозі. Буду вдячним, якщо ЗМІ оприлюднять цей текст. Я розглядаю своє звернення як відкрите. І дуже сподіваюсь на допомогу Президента України в питанні лікування громадян України з важкими хворобами.

Прошу, поширюйте цей пост із статусом “ПУБЛІЧНО”. Для всіх, а не тільки для друзів.

Прошу засоби масової інформації, яким небайдуже до долі людей з важкими хворобами, оприлюднити текст мого звернення до Президента України.

Я написав про те, що ми живемо в країні, де лікарі мають можливість лікувати пацієнтів різними наркотичними та психотропними ліками. Вже давно налагоджено контроль держави та правоохоронних органів для унеможливлення незаконного обігу даних препаратів. І слава Богу, що різні політичні спекулянти не заважають нам, лікарям, застосовувати ці препарати для лікування важкохворих людей. В арсеналі лікаря і морфін, і трамадол, і бупренорфін, і метадон, і фентаніл, і транквілізатори, і антидепресанти і купа інших препаратів. які потребують і мають особливий облік та контроль.

Але є ліки, щодо яких у нас є парадоксальна реакція політиків та правоохоронців. При чому, я впевнений, що суспільство якраз з розумінням ставиться до цієї теми (я не можу це перевірити, але є в мене приводи так думати). Але є спекуляції саме на рівні безвідповідальних політиків. Ці ліки – це медичний канабіс. Ці ліки в якості симптоматичної терапії можуть суттєво допомогти лікарям боротися з наслідками хіміотерапії при лікуванні онкологічних хворих, допомагати боротися зі стражданнями пацієнтів з епілепсією, хворобою Паркінсона та хворобою Альцгеймера, пацієнтам з ПТСР та іншими важкими хворобами.

Ну, як можуть. Могли б. Якби не деструктивна діяльність політиків та держави. Якби не спротив медичним працівникам у справі лікування наших хворих.

Повний текст звернення  тут: https://gardashnikov.blogspot.com/2020/06/blog-post_27.html?fbclid=IwAR3jkrYKdt4N8uqTYtl0AIZ2mzqm7y79ojztOc39wZ-WkLD_WivF26r14uM

(Відвідувачів всього: 13, сьогодні: 1)
error