Онко портал » Пацієнтські організації

Пацієнтські організації

Не проходити шлях самотужки. Один з найкращих способів уникнути помилок – скористатися досвідом тих, хто пройшов через діагноз і змусив хворобу відступити.  Протягом останніх років в Україні виникло кілька пацієнтських організацій і рухів, які об’єднують пацієнток з РМЗ, надають  інформаційну, моральну та правову допомогу. Знайти їх можна за посиланнями.


Всеукраїнська громадська організація онкоінвалідів «Разом проти раку». Створена у 1999 році, перша в Україні  громадська пацієнтська організація жінок, котрі борються з раком грудей. Має свої осередки в багатьох областях України. Основні напрями діяльності: інформаційний, волонтерський, надання психологічної підтримки.  Співпрацює з аналогічними зарубіжними жіночими організаціями США, Польщі, Білорусії, Литви. Щороку до Всеукраїнського дня боротьби з раком грудей проводить заходи загальноукраїнського масштабу, літні школи волонтерів.

 

Можна знайти з посиланням: http://amazonki.kiev.ua/razom-proty-raku


Афіна. Жінки проти раку. Створена у 2017 році організація взяла на себе місію  інформаційної та психологічної підтримки пацієнток. Бореться з корупцією в медичних закладах,  відстоює права пацієнтів на безкоштовні ліки, надані державою, а також виступає за легалізацію препаратів на основі медичного канабісу в Україні. Окрім сторінки у Фейсбуці має  закриту групу для онкопацієнток.

 

Сторінка за посиланням:

https://www.facebook.com/athena.wac/

ФБ-група за посиланням:

https://www.facebook.com/groups/Athena.WAC/


Ми-онкоклуб. Спільнота людей, які знають, що таке онкодіагноз. Слоган: «Рак- не вирок». Вірте в своє одужання.  Допомагають пацієнтам повірити у свої сили і залишатися активними в житті. Має сторінку у Фейсбуці і закриту групу. Окрім інформаційної та психологічної підтримки, організовує  благодійні прийоми  лікарів, консультації психологів, розважальні заходи для пацієнтів.

 

Сторінка за посиланням:

https://www.facebook.com/onkoklub/?ref=br_rs

Закрита група за посиланням:

https://www.facebook.com/groups/MI.onkoklub/?ref=br_rs


Soul Sisters . Молодіжна пацієнтська спільнота, громадська організація  з 2018 року. Місія – допомагати через власний досвід. Візія – зробити рак зрозумілим. Напрями:  канцеросвіта, психологічна та емоційна підтримка; інформаційно-просвітницька діяльність.  Є сторінка у Фейсбуці і  сторінка, де  організація продає  особливі товари, кошти від яких частково йдуть на підтримку організації і благодійність в онкології.

 

Посилання на сторінку:

https://www.facebook.com/SoulSistersUkraine/

Продаж особливих товарів:

https://www.facebook.com/SoulSistersShopUkraine/


Cancel/R. Рак відміняється- так пояснюють назву засновники цієї спільноти.  Не заперечувати факт хвороби, а  знищити канферофобію, відмовитися від стереотипів , жити повноцінним життям і надихати інших. Проводить різні активності для онкоодужуючих-  його, арт-терапія, фотосесії.  У Фейсбуці є сторінка і група.

 

Сторінка:

https://www.facebook.com/CANCELTOGETHER/

Загальнодоступна група у ФБ:

https://www.facebook.com/groups/cancelr/


Онкобудні. Спільнота   в ЖЖ  для тих, для кого слово «рак» і «онкологія» стали буденними.  Можливість поспілкуватися  на будь-які теми стосовно онкології. Самопідтримка тих, хто пройшов лікування і хто в процесі. Без лікарів. Має міжнаодний статус і є дуже популярною.

 

Можна знайти за посиланням:

https://oncobudni.livejournal.com/

(Відвідувачів всього: 159, сьогодні: 1)