Онко портал » Рак молочної залози
25.02.2020

Вікторія Костецька Як знайти засоби на лікування і змінити життя після оджуання.

Вікторія Костецька. Вона дізналася про свій діагноз і про те, що на лікування потрібні величезні кошти. Яких у неї не було, але було велике бажання жити. Вона знайшла вихід. А після лікування круто змінила своє життя.

31.12.2019

Наталя Яковлєва. Після подвійної таргетної терапії пухлина зникла.

Через онкодіагноз їй довелося пройти двічі. З досвіду свого першого лікування вона зробила висновки і це допомогло їй знайти сили і кошти для боротьби з хворобою.31.07.2020

Мамографія – найефективніший метод раннього виявлення РМЗ. Чи доступний він українкам?

Існують два види мамографічного обстеження – скринінгове й діагностичне. Скринінгове передбачає, що жінки у віці 45 – 50 років мають обов’язково проходити мамографію 1 раз на 2 роки, після 50 років – щорічно.

30.07.2020

Ігор МАЛИШЕВСЬКИЙ: «За перше півріччя маємо на Буковині недодіагностику онкозахворювань десь у 300 випадків»

Буковинські онкологи напряму пов’язують високу занедбаність раку молочної залози з відсутністю чіткої роботи первинної ланки, та відсутністю в області мамографічного скринінгу.Запитай у лікаря Запитай у пацієнта


Не проходити шлях самотужки. Один з найкращих способів уникнути помилок - скористатися досвідом тих, хто пройшов через діагноз і змусив хворобу відступити. Протягом останніх років в Україні виникло кілька пацієнтських організацій і рухів, які об’єднують пацієнток з РМЗ, надають інформаційну, моральну та правову допомогу. Знайти їх можна за посиланнями.
Детальніше