Онко портал » Рак молочної залози
25.02.2020

Вікторія Костецька Як знайти засоби на лікування і змінити життя після оджуання.

Вікторія Костецька. Вона дізналася про свій діагноз і про те, що на лікування потрібні величезні кошти. Яких у неї не було, але було велике бажання жити. Вона знайшла вихід. А після лікування круто змінила своє життя.

31.12.2019

Наталя Яковлєва. Після подвійної таргетної терапії пухлина зникла.

Через онкодіагноз їй довелося пройти двічі. З досвіду свого першого лікування вона зробила висновки і це допомогло їй знайти сили і кошти для боротьби з хворобою.18.05.2020

Комплексне геномне профілювання в онкології: ще фантастика вчора, сьогодні – реальність

Ми запускаємо цикл матеріалів про діагностику в онкології, про найсучасніші методи, що дозволяють зрозуміти – що відбувається в організмі і як йому можна допомогти.Почнемо з найсучасніших. Комплексне геномне профілювання. Що, де, кому і скільки це коштує.

08.05.2020

Як в онкозакладах відреагували на зміни в медреформі

Призупинили, відмінили, відтермінували. Ще не зрозуміло, яке саме слово є найточнішим стосовно того, що найближчими днями відбулося з другим етапом медичної реформи.Як на зміни в реформі відреагували онкологи?Запитай у лікаря Запитай у пацієнта


Не проходити шлях самотужки. Один з найкращих способів уникнути помилок - скористатися досвідом тих, хто пройшов через діагноз і змусив хворобу відступити. Протягом останніх років в Україні виникло кілька пацієнтських організацій і рухів, які об’єднують пацієнток з РМЗ, надають інформаційну, моральну та правову допомогу. Знайти їх можна за посиланнями.
Детальніше