Онко портал » Рак молочної залози
31.12.2019

Наталя Яковлєва. Після подвійної таргетної терапії пухлина зникла.

Через онкодіагноз їй довелося пройти двічі. З досвіду свого першого лікування вона зробила висновки і це допомогло їй знайти сили і кошти для боротьби з хворобою.

02.10.2019

Марина Орап. Як не боятися розголосу і організувати собі допомогу.

Вона зрозуміла – щоб мати сили для для одужання, потрібна допомога близьких. І ніколи не соромно її попросити.18.03.2020

Коронавірус і пацієнти з онкодіагнозом

Проаналізувавши перебіг хвороби китайські вчені дійшли висновку, що у пацієнтів з онкодіагнозом спостерігається більший ризик виникнення важкого перебігу хвороби – 39% у групі з онкодіагнозом проти 8% у загальній групі.

11.03.2020

Лариса Лопата: “Коли жінка дізнається, що я живу з діагнозом понад 20 років, вона мені вірить”

Ми продовжуємо серію публікацій про пацієнтські спільноти, які об’єднують онкоодужуючих і надають допомогу тим, хто зіштовхнувся з діагнозом. “Амазонки України” – перший волонтерський рух ще з 90-х.Запитай у лікаря Запитай у пацієнта


Не проходити шлях самотужки. Один з найкращих способів уникнути помилок - скористатися досвідом тих, хто пройшов через діагноз і змусив хворобу відступити. Протягом останніх років в Україні виникло кілька пацієнтських організацій і рухів, які об’єднують пацієнток з РМЗ, надають інформаційну, моральну та правову допомогу. Знайти їх можна за посиланнями.
Детальніше