Онко портал » Як оплачуватимуться лікарняні під час карантину

Як оплачуватимуться лікарняні під час карантину

25.03.2020


Міністерство юстиції України зробило відповідне пояснення на своїй сторінці у Фейсбук.

Йдеться про те, що до числа страхових випадків тепер віднесено період перебування людини на самоізоляції під медичним наглядом або в лікарні для запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
Якщо така тимчасова непрацездатність застрахованої особи викликана карантином, накладеним органами санітарно-епідеміологічної служби, надається допомога з першого дня і за весь час відсутності на роботі з цієї причини.
Допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом, виплачується Фондом соціального страхування України, починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності. Перші п’ять днів тимчасової непрацездатності оплачуються за рахунок коштів роботодавця.

Якщо виникають питання щодо виплати лікарняних під час карантину – можна зателефонувати на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103 або поставити запитання у месенджер Фейсбук-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

(Відвідувачів всього: 24, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини, РМЗ: Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *