Онко портал » В онкозакладах не розгортатимуть ліжка для пацієнтів з 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵

В онкозакладах не розгортатимуть ліжка для пацієнтів з 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵

20.03.2020
У жовтні відбудеться другий Національний конгрес з паліативної медицини

Про це у соцмережах з посиланням на розпорядження МОЗ повідомив головний лікар Національного інституту раку Андрій Безносенко. Зокрема, він зауважив, що в країнах, які найбільше постраждали від коронавірусу, не було випадків розгортання в онкоцентрах боксів для пацієнтів з 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵. Також головлікар повідомив про основні підходи до роботи онкозакладів в нових умовах. Йдеться про наступне:

  1. Суворе дотримання протиепідемічних заходів медперсоналом та пацієнтами в онкоцентрах.
  2. Обмеження перебування супроводжуючих осіб до 1 особи при важкому стані онкопацієнта та заборону при стандартному перебігу.
  3. Пріоритет надається пацієнтам, яким онкологічна допомога повинна застосовуватись невідкладно у порівнянні з випадками, коли можливо перенести терапію на більш пізні терміни. Таке рішення має приймати мультидисциплінарна команда лікарів.
  4. Планові візити після закінчення лікування для пацієнтів, що перебувають в ремісії відтерміновувати або проводити в режимі онлайн-консультування.
  5. Формування черги он-лайн на діагностичні процедури та перешкоджання скупченню людей перед кабінетами лікарів.
    Наразі розробляються алгоритми діагностики 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵 у пацієнтів, у яких з’явилися симптоми гострої респіраторної інфекції під час перебування в онкоцентрі. І онкологи радять пацієнтам перед початком тривалого та травматичного лікування з приводу онкологічного захворювання пройти обстеження на 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵 для виключення пацієнтів з безсимптомним перебігом. Найближчим часом має з’явитися інформація як це можна зробити.
    Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пообіцяв, що в найближчі дня Україна отримає тест-системи для методу ПЛР на мільйон обстежень.
(Відвідувачів всього: 299, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини, РМЗ: Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *