Онко портал » У НІР розробили рекомендації онкозакладам на час пандемії

У НІР розробили рекомендації онкозакладам на час пандемії

27.03.2020

Рекомендації  онкологічним закладам опубліковані на офіційному сайті Національного інституту раку. Насамперед йдеться про  низку заходів, які  мають запобігти поширенню коронавірусу.

В онкозакладах не будуть  лікувати непрофільних пацієнтів,   скасують всі організаційні заходи, наради або  вони будуть переведені в режим відеоконференцій, а також  будуть закриті  всі кав’ярні.  Лікарні піддадуть дезінфекції, запровадять щоденний  температурний скринінг,  частину працівників переведуть на дистанційну роботу, а також розроблять  маршрут пацієнтів з підозрою на вірусну інфекцію. Очікується, що в закладах мають з’явитися тести для діагностики COVID-19. У разі інфікування онкохворих  їх  рекомендують переводити до спеціалізованих інфекційних лікарень,  а в клініках має бути продумана  система багаторівневого перекриття на випадок, якщо медперсонал буде переміщений на карантин.

 Найголовніші з клінічних рекомендацій –  пацієнтів, які  проходять планову терапію згідно з протоколами  буде госпіталізовано,  тим, хто на підтримуючій терапії, запропонують  проводити її після карантину.  Буде визначено пріоритетність хірургічних втручань, а перед кожним травматичним  втручанням пацієнтів обстежуватимуть на коронавірус незалежно від наявності симптомів.

Детальніше за посиланням:

https://unci.org.ua/klinichni-rekomendaciji-shhodo-likuvannya-onkoxvorix-v-umovax-pandemiji-covid-19/

(Відвідувачів всього: 142, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини, РМЗ: Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *