Онко портал » Препарати для онкохворих на 2020 рік почнуть закуповувати з червня best fish scale

Препарати для онкохворих на 2020 рік почнуть закуповувати з червня

14.05.2020

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив Генеральний директор ДП “Медичні закупівлі України” Арсен Жумаділов. Станом на сьогодні закупівлі ліків  за кошти держбюджету-2020  централізованими програмами МОЗ (окрім коронавірусу, за 38 напрямами) ще не почалися.  Реально, що  восени українські пацієнти відчують суттєвий дефіцит препаратів, навіть по тих напрямах, які були повністю профінансовані.

Серед причин такої затримки  керівник головного   закупівельного підприємства називає відсутність нормативних документів МОЗ для  запуску закупівель та розбіжності між двома відомствами щодо порядку їх проведення. Хоча й пообіцяв, що  про закупівлю ліків для онкохворих  оголосять у червні. 

“Програма онкології, ми планували до закупівлі у першу чергу, і ми планували, що розпочнемо ці закупівлі в середині березня, у нас був ухвалений цей наказ 28 лютого, ми знали про те, що препарати дитячої та дорослої онкології будуть закуповуватися, ми розробили тендерну документацію по всіх лікарських засобах, ми провели більше 50 зустрічей з учасниками ринку для того, щоб переконатися, що вони готові брати участь у наших тендерах…Ми планували оголошувати їх у березні за простою процедурою відкритих торгів. Ми будемо з 1 червня пріоритетно оголошувати цей напрямок, але строки зсунулися суттєво”.  Але навіть в такому випадку, зауважив чиновник,  ці ліки в Україну надійдуть  не раніше вересня.

(Відвідувачів всього: 47, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини, РМЗ: Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *