Онко портал » НСЗУ збирається підвищити тариф для дитячої онкології

НСЗУ збирається підвищити тариф для дитячої онкології

29.07.2020

Про це  сьогодні під час  брифінгу заявили представники служби здоров’я та фонду «Таблеточки» .

 « Загалом завдяки Програмі медичних  гарантій у 2020 році вдалося збільшити фінансування онкології на 70 відсотків. Онкологія фінансується за трьома пакетами – хірургічна допомога, радіотерапія та хіміотерапія і вартість цих пакетів є однаковою як для дорослої так і для дитячої онкології. Але  насправді лікування дітей вимагає  інтенсивнішої, тривалішої і більш вартісної терапії.  Тому   Фонд і почав   перемовини з НСЗУ щодо можливості збільшення тарифу,- повідомив В’ячеслав Биков, виконавчий директор Фонду «Таблеточки».

Наразі дитячий тариф  на хіміотерапію становить 17 800 грн за одного пролікованого пацієнта, НСЗУ пропонує його збільшити у 4,7 разу   і  тоді він становитиме понад 80 тисяч гривень.

«Ми побачили, що  цьогоріч  кошти, забюджетовані на ранню діагностику раку у дорослих (ендоскопічні дослідження) не були витрачені, бо через карантин планові обстеження  призупинили. Тому є можливість  ці кошти перерозподілити  і в такий спосіб  підвищити тарифи для надання допомоги  онкохворим дітям,- пояснила директорка Департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів НСЗУ Альона Горошко.

За даними НСЗУ в Україні  щороку проходять лікування від онкохвороб  близько 1100 дітей. Вони отримують допомогу в 41 закладі,  з яких 17 – обласні лікарні.

Наразі пропозицію щодо підвищення тарифу подано до МОЗ.

(Відвідувачів всього: 11, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *