Онко портал » Лабораторії не буде? Втретє забирають кошти на реконструкцію лабораторії у НІР

Лабораторії не буде? Втретє забирають кошти на реконструкцію лабораторії у НІР

16.06.2020

Таке рішення прийняли  сьогодні на бюджетному комітеті Верховної Ради. Ще зранку  у Міністерстві охорони здоров”я заявили, що  відкоординували два інвестиційних проекти, один з них –  реконструкція і оснащення молекулярно-генетичної лабораторії  у Інституті раку. Заступник міністра Світлана Шаталова під час брифінгу зауважила , що реалізація цього проекту дозволить знизити діагностичні і лікувальні помилки в онкопацієнтів мінімум на 25 відсотків. А ще –  підвищить спроможність  проведення  аутотрансплантацій кісткового мозку і наблизить до проведення алогенних. 

За інформацією  Онкоспільноти,  на бюджетному комітеті  вирішили перерозподілити кошти, виділені для реконструкції лабораторії, мотивуючи це тим, що їх не встигнуть освоїти до кінця року. З 106 мільйонів гривень лабораторії залишать лише 1млн 400 тисяч на  проведення проектувальних робіт.

Гроші на реконструкцію  лабораторії Національного інституту раку виділяють вже третій рік поспіль і … забирають.  І це при тому,  що тільки цьогоріч на лікування пацієнтів за кордоном – а це переважно трансплантації кісткового мозку –  держава вийняла з кишені 1 млрд гривень.

(Відвідувачів всього: 989, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини, РМЗ: Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Перевірити наявність ліків

Популярні