Онко портал » День Cancer Survivors. В Україні відзначать онлайн-бранчем

День Cancer Survivors. В Україні відзначать онлайн-бранчем

05.06.2020

 

Захід стартує у неділю, 7 червня , об 11.00 і активісти запустять його в форматі ранкового шоу. Планують провести кулінарний майстер клас,  запросити тренера з акторського мистецтва, будуть вчити робити ідеальне селфі,  планують прямі включення із  cancer survivors з інших міст,  а ще – поради психолога, уроки танцю та виступи музикантів. 

 – Зараз не лише онкопацієнти, а й увесь світ відчуває тривогу та невизначеність. Усім нам, як ніколи, потрібна підтримка та надія. Тому цього року ми розширюємо аудиторію нашого заходу. Ми закликаємо абсолютно всіх українців поділитись в соцмережах під хештегами #CelebrateLifeUa #CancerSurvivorsDayUA хоча б одним фактом, за що вони відчувають вдячність і чому святкують життя. В такий спосіб кожен з нас зможе висловити підтримку людям, які щодня змушені боротись з хворобою ,- каже співзасновниця Inspiration Family Анна Узлова.

Активісти кажуть – завдяки цьому дню впроваджують нову для України культуру підтримки та самопідтримки онкопацієнтів. Прагнуть аби суспільство визнало існування cancer survivors – людей, що живуть з історією раку. І щоб привернути увагу до викликів, з якими вони стикаються.

 – Хто такі cancer survivors? Дослівно cancer survivors перекладається як “ті, що вижили після раку”, але точного відповідника цьому визначенню в українській мові немає, – продовжує Анна Узлова. – Для нашого суспільства це новий та незвичний термін, бо досі існує стереотип, що з цією хворобою не можна впоратись.

Перший National Cancer Survivors Day провели 5 червня 1988 року в Сполучених Штатах Америки. Зараз цей день відзначають у багатьох країнах світу: Італії, Нідерландах, Австралії, Індії, Малайзії та Південній Африці. Люди, які живуть з онкологічним діагнозом, збираються, діляться своїм досвідом і разом святкують життя.

Зареєструватися на захід можна тут

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUPttZWURQavhr06lHjYE1fc2ChM5iVEizM1VTDtDqMiRoRQ/viewform

(Відвідувачів всього: 21, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини, РМЗ: Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Перевірити наявність ліків

Популярні