Онко портал » 20 випадків у Києві, менше смертей в Італії і надія на ліки від Трампа

20 випадків у Києві, менше смертей в Італії і надія на ліки від Трампа

23.03.2020

Станом на вечір 22 березня в Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Найбільше у Києві (29) та Чернівецькій області (25). За останню добу виявлено 26 нових випадків з них 20 у Києві – про це повідомляється на офіційній сторінці МОЗ.

Міністр охорони здоров”я Ілля Ємець виступив за запровадження надзвичайного стану на всій території України. Він зауважив, що це було зробити слід з самого початку і тоді б вірус не поширювався в геометричній прогресії. Міністр також закликав всіх українців зайняти свідому позицію.

В Італії зменшилося число людей, які померли протягом доби – порівняно з попередним днем на 142. Італійські медичні чиновники висловлюють надію, що це уже стане тенденцією до спаду захворюваності і зменшення важких випадків – повідомляє італійське агентство Аnsa.

Онкологічні пацієнти у групі ризику важкого перебігу хвороби. З числа тих, хто помер від коронавірусу в Італії, майже 20 відсотків мали онкологічні хвороби протягом останніх 5 років. Про це з посиланням на італійське джерело написав у соцмережах керівник Черкаського обласного онкодиспансеру Віктор Парамонов. “Найбільш вразливі категорії. Італійський досвід це підтверджує. Кожний 5-й померлий мав активний рак протягом останніх 5 років. Маємо про цих пацієнтів турбуватись. Попереджений – озброєний”.

Дональд Трамп на сторінці у Фейсбук припустив, що людство може мати ліки від коронавірусу. Він написав про те, що протималярійні препарати гідроксихлорохін та антибіотик азітроміцин при використанні разом можуть допомогти побороти вірус. Але Трамп зазначив: ліки пустять у вільний продаж тільки після того як буде доведено їх ефективність.

Тим часом мер Нью-Йорка Білл де Блазіо попередив, що через десять днів у місті буде дефіцит ліків. А якщо не надійдуть апарати штучної вентиляції легень, то ті, хто міг би вижити, помруть. “Американці мають право знати неприховану правду, стає гірше і гірше, квітень і травень будуть важкими” – написав він.

(Відвідувачів всього: 46, сьогодні: 1)
error

Всі статті розділу: "Новини, РМЗ: Новини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *